Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 18.06.2008, 12:32
poeta110 napisał(a):Wyświetl post
A jaką konkurencje widzisz w Wiśle w lini ataku- z tego co było grane w ciągu sezonu bramki zdobywał głównie P.Brozek- a reszta razem wzięta naszych "snajperów" nawet do połowy jego statystyki nie zbliżyła się. Kolejny młody, utalentowany wybiera inny klub w Polsce. A nam pozostaje cieszyć się z transferów ala Ćwielong albo też tych ze sfery fantastyki Basta- gość po ciężkiej kontuzji coś w sam raz dla nas.

Dobrze że na Euro pojechał Łobodziński, przynajmniej tym, którzy stali za tym transferem powinno się zrobić głupio- nie nadaje się na żadne Euro-Puchary!
Mnie się nie zrobiło głupio ,co wiecej uważam że Łobodzinski jeszcze pokaże na co go stać.
A stac go na dużo więcej niż pokazał dotychczas i mam nadzieję ,że już niedługo to zaprezentuje.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując