poeta110 napisał(a):

A jaką konkurencje widzisz w Wiśle w lini ataku- z tego co było grane w ciągu sezonu bramki zdobywał głównie P.Brozek- a reszta razem wzięta naszych "snajperów" nawet do połowy jego statystyki nie zbliżyła się. Kolejny młody, utalentowany wybiera inny klub w Polsce. A nam pozostaje cieszyć się z transferów ala Ćwielong albo też tych ze sfery fantastyki Basta- gość po ciężkiej kontuzji coś w sam raz dla nas.
Dobrze że na Euro pojechał Łobodziński, przynajmniej tym, którzy stali za tym transferem powinno się zrobić głupio- nie nadaje się na żadne Euro-Puchary!
|
Mnie się nie zrobiło głupio ,co wiecej uważam że Łobodzinski jeszcze pokaże na co go stać.
A stac go na dużo więcej niż pokazał dotychczas i mam nadzieję ,że już niedługo to zaprezentuje.