Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 18.06.2008, 12:29
poeta110 napisał(a):Wyświetl post
A jaką konkurencje widzisz w Wiśle w lini ataku- z tego co było grane w ciągu sezonu bramki zdobywał głównie P.Brozek- a reszta razem wzięta naszych "snajperów" nawet do połowy jego statystyki nie zbliżyła się. Kolejny młody, utalentowany wybiera inny klub w Polsce. A nam pozostaje cieszyć się z transferów ala Ćwielong albo też tych ze sfery fantastyki Basta- gość po ciężkiej kontuzji coś w sam raz dla nas.

Dobrze że na Euro pojechał Łobodziński, przynajmniej tym, którzy stali za tym transferem powinno się zrobić głupio- nie nadaje się na żadne Euro-Puchary!
Patrząc z punktu widzenia Lewandowskiego: w Lechu jest jeden Rengifo, do tego emeryt Reiss, sadzany już przez Smudę na ławie. Jeszcze ten młody południowiec ale to melodia przyszłości. Także szanse na grę ma raczej spore.

W Wiśle, którą Skorża ustawia z jednym typowym napastnikiem, pozycja Brożka jest niepodważalna.
Ponadto w kadrze są Małecki,Niedzielan.
Nie twierdzą - choć mam nadzieję że się pomylę - że będą oni wielkim wzmocnieniem ale patrząc z punktu widzenia Lewandowskiego to jednak w Lechu szanse na grę ma większe. I pewnie kontrakt ma gwarantowany, a nie motywacyjny jak u nas.
A dla niego kasa jest bardzo istotna, bo tak naprawdę nikt nie wie, co może pokazać w "ekstraklasie".A co Łobodzińskiego to naprawdę ciężko było się spodziewać że jest z nim aż tak słabo. Owszem, ostatnią rundę w Zagłębiu miał słabiutką ale w ich mistrzowskim sezonie poczynał sobie nieźle.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując