Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 18.06.2008, 08:07
M.C (nowy kleparz) napisał(a):Wyświetl post
Taaa,tylko zdaje mi się,a żeby kupić wódke w Makro,to trzeba mieć koncesję...
nie trzeba.

jak masz koncesje to jest pare (2-5) zlotych tansza, ale bez koncesji tez kupisz bez problemow.
oczywiscie jak masz karte Makro.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując