Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 17.06.2008, 21:52
[quote=Marszałek;553134]Wszystko fajnie,ale powiedzcie mi co to znaczy piłkarska melina.?

Boniek dzisja użył takiego sformulowania. Swoją drogą gość wie co mówi,dobry jest,rewelacyjnie się go słuchało.[quote]

Melina w wolnym tłumaczeniu gra na czas
Powód: [
Ostatnio edytowane przez Zygmunt.Król : 17.06.2008 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując