Temat
:
Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
Od: 04.2008
Offline
#
139
17.06.2008, 21:52
[quote=Marszałek;553134]Wszystko fajnie,ale powiedzcie mi co to znaczy piłkarska melina.?
Boniek dzisja użył takiego sformulowania. Swoją drogą gość wie co mówi,dobry jest,rewelacyjnie się go słuchało.[quote]
Melina w wolnym tłumaczeniu gra na czas
Powód: [
Ostatnio edytowane przez Zygmunt.Król : 17.06.2008 o godz. 21:55.
Zygmunt.Król
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zygmunt.Król
Znajdź inne posty napisane przez Zygmunt.Król