czesiu napisał(a):

|
A niech Iwański sobie idzie gdzie chce. Nie ma co przepłcać.
|
Co to znaczy przepłacać? Jaka wg Ciebie jest jego wartość że moglibysmy przeplaić?
Moze to jak zwykle lanie wody naszych decydentów - znowu pozyskamy taniego darmowego sparciałego szrota - a środek pomocy jak zwykle tylko defensywa!
Jesli nie Iwański to Garguła! A nie zadne farmazony że nie bedziemy przepłacać!