Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 17.06.2008, 21:51
czesiu napisał(a):Wyświetl post
A niech Iwański sobie idzie gdzie chce. Nie ma co przepłcać.
Co to znaczy przepłacać? Jaka wg Ciebie jest jego wartość że moglibysmy przeplaić?

Moze to jak zwykle lanie wody naszych decydentów - znowu pozyskamy taniego darmowego sparciałego szrota - a środek pomocy jak zwykle tylko defensywa!

Jesli nie Iwański to Garguła! A nie zadne farmazony że nie bedziemy przepłacać!
Odpowiedz cytując