|
Włosi mogą zostać mistrzem, jeśłi miałbym typowac teraz zwyciezcę to wybrałbym sposórd 3: Chorwacja, Portugalia, Włochy
Nie grają cudów, ale Toni jest po prostu niesamowity, na razie zmarnował 15 akcji a strzelił tylko jedną, ale to dzieki jego długiej nodze Włosi mieli dzis spokojny mecz...
Droga Włochów do finału to Hiszpania i Holandia, o ile pamiętam Włosi radzili sobie z nimi na wielkich turniejach a po porażce z Holandia wyciągną juz wnioski na przyszłość
Ostatnio edytowane przez pan_premier : 18.06.2008 o godz. 09:34.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
|