Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 17.06.2008, 21:43
Brawo Italia. Po początkowych niepowodzeniach potrafili się podnieść. Szkoda tylko, że trafiają teraz na Hiszpanie.

Ciężko się zdecydować komu kibicować. Mam nadzieję, że któraś z tych drużyn zagra w finale.
Odpowiedz cytując