Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Karol1906_ABG
Junior Member
Od: 05.2008
Offline
#
119
17.06.2008, 20:44
Mieliśmy kiedyś zgodę z Arką? Bo słyszałem, że było coś takiego. Jak tak to kiedy, ile trwała itp.
Karol1906_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karol1906_ABG
Znajdź inne posty napisane przez Karol1906_ABG