|
Ja zdania nie zmienię.Dla mnie Brożek to po prostu solidny gracz, ale tylko na POLSKĄ LIGĘ.W europie tym piłkarzem nie powalczymy w , bo by Paweł strzelił bramkę potrzebuje mnóstwo sytuacji zepsuć a okazji w np takim meczu z Porto czy Juventusem może być jedna- dwie .
Taka jest prawda i nie ma o co się obrażać.
Żurawskiemu,Kuźbie czy Frankowskiemu Paweł do pięt nie dorasta.Gdyby Żuraw takie sytuacje marnował, to po prostu by go w Wiśle nie było, lub siedział by na ławie.
Gdzie te statystyki?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 17.06.2008 o godz. 15:15.
|