Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 17.06.2008, 14:27
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
zgadzam się z tym w 100%. Pisałem o tym wcześniej, że Leo może zostać, jeśli zadeklaruje ze przebuduje tą kadrę. Bo jeśli ma robić to samo co Engel i Janas to ja mu dziękuje. Zbyt drogo to nas kosztuje
Nie wiem co chcesz przez to powiedzieć, wszak oni nie mogli prowadzić dalej repry po MŚ.
Więc może zrobić to samo co oni jesli odejdzie...
co do bufonady Leo, ja słyszałem wyraźnie że Leo usiądzie i mocno zastanowi się nad swoimi błędami...
A Jelenia wyeliminowała kontuzja pleców, po za tym ktoś zapodał linka że zagrał prawde tyle samo meczy co w poprzednim sezonie ale w tym zagrał o 1000 minut mniej.