Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 16.06.2008, 22:49
Nigdy nie myślałem że ja Wiślak powiem brawo i dziękuję BORUC! GDY BY NIE ON TO ZROBILIBY NAM Z TYŁKA JESIEŃ. Szacunek, reszta jest milczeniem,obrona ,taktyka skład,motoryka,start do piłki, technika-siąść i płakać. I niema w tym winy Benhakera,on wziął co miał i robił co mógł. Praca,praca,praca,nie transfery w świat na ławkę ,nie marudzenie i pompowanie balona .Panowie piłkarze jesteście zwyczajnie cieńcy CIEŃCY! Nic nie da najlepszy trener pieniądze,lepiej u siebie siedzieć na tyłku grać i harować na treningach niż w świecie trawniki strzyc ( to moje subiektywne zdanie) .Trzecia wielka impreza,pompowanie balonu i potem wielkie nic, nic ,nic,nic,nic i żal i wstyd i pretensje i dobrze wiecie że jutro zacznie się dobrze nam znane polskie PIEKŁO!