Temat
:
Euro 2008 - gr. B (grupa "polska")
Wyświetl pojedynczy post
12345q
Member
Od: 05.2005
Offline
#
611
16.06.2008, 22:29
o ku.... on chyba myśli ze jest nieomylny
chlop nie potrafi sie przyznać do błędu
a wogule to myślałem że Kołtoniowi przywali zaraz
12345q
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 12345q
Znajdź inne posty napisane przez 12345q