Temat
:
Euro 2008 - gr. B (grupa "polska")
Wyświetl pojedynczy post
Gabri
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
605
16.06.2008, 22:21
Jest w tym wszystkim pozytyw: Listek nie będzie miał argumentu żeby zostać na kolejną kadencję.
Gabri
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gabri
Znajdź inne posty napisane przez Gabri