Temat
:
Euro 2008 - gr. B (grupa "polska")
Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Skawina
Offline
#
599
16.06.2008, 22:14
Eh, jedno tylko napisze... PSEUDOPIŁKARZE ;/ takich karać.
KamiK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamiK
Znajdź inne posty napisane przez KamiK