Temat
:
Euro 2008 - gr. B (grupa "polska")
Wyświetl pojedynczy post
Wilku
lupus albus
Od: 09.2003
Offline
#
597
16.06.2008, 22:11
czesiu
napisał(a):
Odstrzelmy Leo i weźmiemy... Michniewicza albo Probierza
..
Trzeba zaorać i trenować 20 latków może za 4 lata coś z tego będzie.
Pewnie trzeba zaorać..
Ale póki to nierealne, to nie Probież czy Michniewicz, a Kasperczak Czesiu.
Tristan,
Scytowie,
Niniwa 2,
Prawicowe czytanki,
St. Michalkiewicz,
NSZ,
Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein
vel
Trocki
: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.
Wilku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wilku
Znajdź inne posty napisane przez Wilku