Idę na trenera kadry.

Przecież nie będzie żadnej różnicy czy ja czy ktoś inny dokona powołań. A przecież ja bym powołał kogoś innego no i nie pokłócił się z Leo... Nie mniej... Szkoda ...
Może telefon do Petrescu...

? Ja bym go chętnie zobaczył w roli szkoleniowca... Brak nam gościa z jądrami, jak Wenta w ręcznej czy Bilić u Chorwatów...
Idę coś zjeść bo z tych nerw aż mi apetyt odszedł..
