Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 16.06.2008, 21:59
Idę na trenera kadry. Przecież nie będzie żadnej różnicy czy ja czy ktoś inny dokona powołań. A przecież ja bym powołał kogoś innego no i nie pokłócił się z Leo... Nie mniej... Szkoda ...

Może telefon do Petrescu... ? Ja bym go chętnie zobaczył w roli szkoleniowca... Brak nam gościa z jądrami, jak Wenta w ręcznej czy Bilić u Chorwatów...

Idę coś zjeść bo z tych nerw aż mi apetyt odszedł..