Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#553
Stary 16.06.2008, 21:37
Dżołkmen napisał(a):Wyświetl post
Chociaż by Leo przy.......ił temu Biliciowi albo sędziemu to by nas zapamiętali na tych mistrzostwach....
... czy na tym stadioniku nie ma kibiców WARSZAWSKIEGO LEGIONU ZAGŁADY przerwać mecz przerwać mecz - zaczynamy karnawał na Łazienkowskiej i już trybuny się palą.... hehhe

Fajne podsumowanie relacji z czuba na gazecie - "koniec meczu. Jeszcze tu k u r w a wrócimy !!! Z Olem" ( ;-) )
Ostatnio edytowane przez Bronex : 16.06.2008 o godz. 21:39.