Dżołkmen napisał(a):

|
Chociaż by Leo przy.......ił temu Biliciowi albo sędziemu to by nas zapamiętali na tych mistrzostwach....
|
... czy na tym stadioniku nie ma kibiców WARSZAWSKIEGO LEGIONU ZAGŁADY przerwać mecz przerwać mecz - zaczynamy karnawał na Łazienkowskiej i już trybuny się palą.... hehhe
Fajne podsumowanie relacji z czuba na gazecie - "koniec meczu. Jeszcze tu k u r w a wrócimy !!! Z Olem" ( ;-) )