Myślę że wielki BOBO i Leon powinni już szykować tajną broń w ofensywie czyli postawić na metalowy słupek w 16-stce...chwila wszedł Pan Smolarek.
Podsumowanie turnieju pod katem "armat" strzeliliśmy 1 bramkę i to z pozycji spalonej

Good job Leo, very good job.