Wyświetl pojedynczy post
joy_division
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: LU

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 16.06.2008, 20:58
Myślę że wielki BOBO i Leon powinni już szykować tajną broń w ofensywie czyli postawić na metalowy słupek w 16-stce...chwila wszedł Pan Smolarek.

Podsumowanie turnieju pod katem "armat" strzeliliśmy 1 bramkę i to z pozycji spalonej
Good job Leo, very good job.
Stella Bianca Siamo Noi!