Kijek napisał(a):

"zawieszony miedzy ofensywny a defensywnym" piekne 
ja nie wiem jaki to typ, bo ja w facetach nie gustuje.
poczytaj pierwsze wywiady z nim a takze z osobami ktore go wtedy sprowadzały. tudziez trenerem Mazurkiem.
Dla podpowiedzi ci powiem ze nawet na jednym z obozów kiedy Legia była w Białej Podlaskiej a On jeszcze nie był naszym piłkarzem podbil do Vukovica, a jak przyszedł do Legii to Vuko go wzial pod swoje skrzydła i nie dlatego ze jest kapitanem.
|
tylko coś dziwny ciąg na bramkę ma ten Borysiuk. To typowe dla pomocnika defensywnego? Nie sadzę. Jak oglądam statystyki na canale +, to średnia pozycja Ariela jest o wiele bliżej bramki rywala niż np Vukovica. I nie zapominaj, że swego czasu Aco też był rozgrywającym, dopiero na potrzeby klubu, przetransformował się na defensywnego