Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 16.06.2008, 17:59
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Borysiuk to typ zawodnika zawieszonego między pomocnika ofensywnego a defensywnego. Nie jest na pewno defensywnym pomocnikiem
"zawieszony miedzy ofensywny a defensywnym" piekne
ja nie wiem jaki to typ, bo ja w facetach nie gustuje.

poczytaj pierwsze wywiady z nim a takze z osobami ktore go wtedy sprowadzały. tudziez trenerem Mazurkiem.
Dla podpowiedzi ci powiem ze nawet na jednym z obozów kiedy Legia była w Białej Podlaskiej a On jeszcze nie był naszym piłkarzem podbil do Vukovica, a jak przyszedł do Legii to Vuko go wzial pod swoje skrzydła i nie dlatego ze jest kapitanem.
Ostatnio edytowane przez Kijek : 16.06.2008 o godz. 18:03.


uderz w puchara
Odpowiedz cytując