ToTylkoJa napisał(a):

|
Borysiuk to typ zawodnika zawieszonego między pomocnika ofensywnego a defensywnego. Nie jest na pewno defensywnym pomocnikiem
|
"zawieszony miedzy ofensywny a defensywnym" piekne

ja nie wiem jaki to typ, bo ja w facetach nie gustuje.
poczytaj pierwsze wywiady z nim a takze z osobami ktore go wtedy sprowadzały. tudziez trenerem Mazurkiem.
Dla podpowiedzi ci powiem ze nawet na jednym z obozów kiedy Legia była w Białej Podlaskiej a On jeszcze nie był naszym piłkarzem podbil do Vukovica, a jak przyszedł do Legii to Vuko go wzial pod swoje skrzydła i nie dlatego ze jest kapitanem.