Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 16.06.2008, 17:51
AYALA napisał(a):Wyświetl post
W Widzewie też nie chcą fuzji z Groclinem.Troche prawde powiedziawszy to jest dziwne bo przecież w naszym kraju ludzi z takimi pieniędzmi chcących inwestować w piłke jest niewielu.Pamietam jak sie cieszyłem jak Telefonika przyszła do Wisły i zamiast walczyć o utrzymanie Biała Gwiazda po roku zdobyła mistrza Polski po 21 latach.
nie porównuj wejścia Telefonici do Wisły lub np. ITI do Legii z fuzją. To zupełnie dwie różne sprawy. Chciałbyś żeby Wisła zrobiła sobie fuzję z Groclinem?




Arboleda w Lechu( to chyba odpowiedni temat na transfery klubów OE)

i

Cytat:
Klub Zagłębie Lubin poinformował dziś o sprzedaży pomocnika Macieja Iwańskiego do Legii Warszawa. Zawodnikiem zainteresowana była również Wisła Kraków, jednak kwota jaką należało zapłacić za niego była zbyt wysoka dla szefów mistrzów Polski.

Zagłębie poinformowało, że Legia wyłożyła na transfer Iwańskiego 650 tys. euro.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 18.06.2008 o godz. 14:14.