Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 16.06.2008, 17:29
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
W końcu walczycie przecież o majstra


Co w tym śmiesznego że Lech sie wzmacnia przed sezonem I co to za argument "... w końcu walczycie o majstra..."

Ze swoim potencjałem biznesowo-organizacyjnym puchar UEFA to minimum co kibice w Poznaniu powinni oczekiwać od Lecha! A że p.Rutkowski miał kilka "nieadekwatnych" wypowiedzi nie powinno mieć znaczenia kiedy dyskutuje się na tematy piłkarskie

Dla mnie ruchy Lecha są dobre i wielu przesmiewców zwłaszcza z Warszawy ale też z Krakowa może się zdziwić.

PS
Ja mam nadzieje że Bednarz jednak już wrócił... czekam na efekty jego pracy