WILU TS napisał(a):

W końcu walczycie przecież o majstra
|
Co w tym śmiesznego że Lech sie wzmacnia przed sezonem

I co to za argument "... w końcu walczycie o majstra..."
Ze swoim potencjałem biznesowo-organizacyjnym puchar UEFA to minimum co kibice w Poznaniu powinni oczekiwać od Lecha! A że p.Rutkowski miał kilka "nieadekwatnych" wypowiedzi nie powinno mieć znaczenia kiedy dyskutuje się na tematy piłkarskie
Dla mnie ruchy Lecha są dobre i wielu przesmiewców zwłaszcza z Warszawy ale też z Krakowa może się zdziwić.
PS
Ja mam nadzieje że Bednarz jednak już wrócił... czekam na efekty jego pracy
