Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 16.06.2008, 14:58
W Widzewie też nie chcą fuzji z Groclinem.Troche prawde powiedziawszy to jest dziwne bo przecież w naszym kraju ludzi z takimi pieniędzmi chcących inwestować w piłke jest niewielu.Pamietam jak sie cieszyłem jak Telefonika przyszła do Wisły i zamiast walczyć o utrzymanie Biała Gwiazda po roku zdobyła mistrza Polski po 21 latach.