Paweł napisał(a):

|
Arked, za to sprawiedliwe jest wyjebanie na zbity pysk wszystkich piłkarzy i trenera Śląska, którzy wywalczyli awans, bo przecierz od tych z Grodziska są słabsi.
|
A sprawiedliwe było pozbycie się Łatki, Nowaka i spółki - wychowanków Wisły, lub zawodników którzy grali w naszym klubie w drugiej lidze, lub wtedy gdy brakowało pieniędzy na wodę mineralna po treningu?
Oczywiście, że niesprawiedliwe. Ale taki już los piłkarzy i kibiców. Dlatego Żurawski i Błaszczykowski grają na zachodzie, a Grzegorz Pater w Podbeskidziu. Choć pewnie wielu by chciało, by wszyscy nadal grali z Białą Gwiazdą na piersi.
Rozumiem, że w imię sprawiedliwości Drzymała powinien docenić "prawdziwych" zawodników Śląska kosztem sukcesów sportowych?