PvD napisał(a):

|
No i Turcy popsuli mi typera (typowałem 2:2)
|
Witaj w klubie.. :[
Portugalczycy do tego postanowili zachować się jak "przyzwoici" goście i odpuścili Helwetom :[
A mecz to szok...
Jak można prowadzic 2:0 i przerżnąć... :/
Gdyby to byli Polacy... ale to Czesi
