Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 15.06.2008, 19:51
Cytat:
Zreszta poczekajmy jeszcze do ostatniego meczu.
Jak Chorwaci po nas przejada - a patrzac na ich mecz z Niemcami ,to jest to zespol znakomity ,to wtedy temat zmiany trenejra odzyje i bedzie uzasadniony napewno bardziej niz teraz
Ci Chorwaci to tak naprawdę bedzie ich REZERWA. Jak podano zagra 8 (!!!) graczy , którzy nie grali z Niemcami. Ci też pewnie będą grali tak aby uniknąć kontuzji w meczu o pietruszkę (dla Chorwacji oczywiście).
Byłyby jaja jakby się okazało ze cały dorobek na EURO kadry WIELKIEGO LEO to 1 pkt. i 1 (jedna) bramka, w dodatku ze spalonego.
Odpowiedz cytując