Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 15.06.2008, 18:13
Wilku, nie ma większego sensu się gryźć cz zwolnić Leo bo to zależy od PZPN i to oni go zwolnią albo i nie. A Jeśli zwolnią to przykro mi ale (Sam jestem zwolennikiem Kasperczaka, Tarasiewicza czy Urbana JEŚLI usuną Leo) wtedy zapewne ta trójka nie ma szans na zatrudnienie tylko Stefcio Majewski (niewiele brakowało a by już ją prowadził, był poważnym kandydatem po Niemczech) albo inny pseudo fachowiec.

ps. mądry tekst jakiegos typka :
Cytat:
Bądźcie cierpliwi!
Autor: teacher

Ktoz zaprzeczy, ze gdyby nie Beenhakker, nie byloby naszego udzialu na EURO,
wiec dajcie sobie spokoj. Jesli zechce zostac i pracowac z kadra Polski,
zbierze nowych mlodych zawodnikow, o ktorych dzis nic nie wiemy jeszcze, bo
nie przeprowadzono rekonesansu, jezeli nauczy ich grac od zera, dryblingu, gry
kolektywnej, madrej gry taktycznej, panowania nad soba, nad emocjami,
kontrolowania siebie - wowczas moze i Polska zdobedzie jakis medal. Dopoki
beda grali chlopcy, ktorzy sa wprawdzie na srednim europejsim poziomie, ale de
facto nie maja ani nic do zyskania, ani nic do stracenia, to reprezentacja nie
osiagnie niczego szczegolnego, poza byc moze kolejnym awansem do kolejnego
turnieju. Nadzieji trzeba szukac w naszej mlodziezy, ktora mysli inaczej i
ktora Beenhakker - uczac ich w swoim stylu - bedzie w stanie przygotowac do
wygrywania z najlepszymi. Bak, Smolarek, Zewlakow, Krzynowek, to fajni
chlopcy, ale to wszystko juz bylo, ci ludzie przywykli do porazek, nie wierza
w siebie, nie wierza w zwyciestwo. Dla nich porazka to chleb powszedni,
przegrywaja w zachodnich ligach lub grzeja tam lawe. Slowem: czuja sie gorsi.
Poprawa przyjdzie z mlodymi, ale pod warunkiem, ze nie beda ich szkolic polscy
szkoleniowcy, ktorzy na wszystko leja rowno i forse przeznaczona na szkolenia
przezeraja i przepijaja na swoich dzialkach. Zostawice Beenhakkera w spokoju i
modlcie sie, by chcial tu zostac jak najdluzej.
Link:http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...354&a=80864797
Odpowiedz cytując