Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 14.06.2008, 21:46
wczoraj nic nie pisałem więc:
Holendrzy powinni dojechac do półfinałui... no za dużo turniejów w życiu widziałem. finał? jeszcze tak, ME jednak dla nich nie widzę, sa za dobrzy. Pozatym nie wierzę , ze bedzie im wszystko wychodziło(tak jak wczoraj)

Graja świetnie, ale moze za wcześnie(Euro ma ten + dla holendrów ze jest krótsze i moga dociagną z formą)

Rumunia czy Włochy?Wszystko w rekach Holandii. Francuzi są zdecydowanie najsłabsi w grupie i z Włochami moga co najwyżej zremisować.

Dzisiaj:
Hiszpania: czar prysł, z tyłu jest to delikatna trzęsiawka, jednak z przodu maja niesamowitego Villę i kto wie, pólfinał z Holandią to byłoby coś (a zarazem jeden z wiecznych rpzegrańców grałby wfinale )

Rosjanie świetny mecz dzisiaj, mają szanse ze Szwedami jak sie na nich rzuca tak jak dzisiaj na Grecję. jak zaczną na spokojnie to odpadną

chciałbym zauważyć, że poziom w Europie się strasznie wyrównał, poza nami i Austria każdy cos jak do tej pory zaprezentował(no moze jeszcze Grecja zawiodła)
Bez względu na to czy drużyny sa w formie czy nie poniżej pewnego poziomu nie spadają. to na +
na - sedziowie którzy się strasznie gubią....
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując