wczoraj nic nie pisałem więc:
Holendrzy powinni dojechac do półfinałui... no za dużo turniejów w życiu widziałem. finał? jeszcze tak, ME jednak dla nich nie widzę, sa za dobrzy. Pozatym nie wierzę , ze bedzie im wszystko wychodziło(tak jak wczoraj)
Graja świetnie, ale moze za wcześnie(Euro ma ten + dla holendrów ze jest krótsze i moga dociagną z formą)
Rumunia czy Włochy?Wszystko w rekach Holandii. Francuzi są zdecydowanie najsłabsi w grupie i z Włochami moga co najwyżej zremisować.
Dzisiaj:
Hiszpania: czar prysł, z tyłu jest to delikatna trzęsiawka, jednak z przodu maja niesamowitego Villę i kto wie, pólfinał z Holandią to byłoby coś

(a zarazem jeden z wiecznych rpzegrańców grałby wfinale

)
Rosjanie świetny mecz dzisiaj, mają szanse ze Szwedami jak sie na nich rzuca tak jak dzisiaj na Grecję. jak zaczną na spokojnie to odpadną
chciałbym zauważyć, że poziom w Europie się strasznie wyrównał, poza nami i Austria każdy cos jak do tej pory zaprezentował(no moze jeszcze Grecja zawiodła)
Bez względu na to czy drużyny sa w formie czy nie poniżej pewnego poziomu nie spadają. to na +
na - sedziowie którzy się strasznie gubią....