Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#457
Stary 14.06.2008, 21:44
W przypadku gdy Austria wygra 2:1 z Niemcami a my 2:0 z Chorwacją to kto wychodzi? My czy Austria? Bilans goli będzie 3:3 i jednych i drugich... Decyduje ranking jakiś tam i my wchodzimy?