Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 14.06.2008, 20:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Drewna tyle samo. Co najwyżej sęków mniej.
Życzyłbym sobie żeby nasza kadra była tak drewniana jak kraje z których się nabijacie,
zwłaszcza Rosjanie którzy wydaja mi się zdecydowanie lepsi od Greków, jak narazie prowadzą
i śmiało mogą walczyć o wyjście z grupy ze Szwedami o czym my możemy tylko pomarzyć.
Odpowiedz cytując