wolfy napisał(a):

|
Drewna tyle samo. Co najwyżej sęków mniej.
|
Życzyłbym sobie żeby nasza kadra była tak drewniana jak kraje z których się nabijacie,
zwłaszcza Rosjanie którzy wydaja mi się zdecydowanie lepsi od Greków, jak narazie prowadzą
i śmiało mogą walczyć o wyjście z grupy ze Szwedami o czym my możemy tylko pomarzyć.