Temat
:
Euro 2008 - gr. B (grupa "polska")
Wyświetl pojedynczy post
BiQ83
Banita
Od: 02.2008
Offline
#
446
14.06.2008, 17:09
Piszecie jak potłuczeni aby już z nawyku dowalić Dudce .
A to zwykle spostrzeżenie ,to już jest jakaś mania .
"Dudka już odejdź"- jak k...... dzieci
BiQ83
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez BiQ83