ToTylkoJa napisał(a):

napisałem, że z OE to nie podobają mi się Ślązaczki. Ty na to:
więc ja wyraziłem opinie o Ślązaczkach(przede wszystkim Z Ruchu, Górnika, Bytomia...itp, bo pisałem o OE). Ty wtedy skwitowałeś to zdaniem, że przez takie wypowiedzi nas (czyt. Warszawiaków) na Śląsku nie lubią. Więc niejako ma to coś wspólnego z sympatiami klubowymi(wg Twojej teorii - i właśnie ja się dziwę co to ma wspólnego z klubami)
|
W pewnym sensie coś jest na rzeczy w tym co mówisz. Od pewnego czasu śledzę na tym forum niechęć do Odry Wodzisław, z czego można by wysnuć wniosek że tam wszystko jest kiepskie. A nieprawda, miasto jest niebrzydkie (na Śląsku jest kilka brzydszych), bardzo stare (jak na historię polskich miast), no i last but not least - pochodzi z niego moja żona, a za nią czesto faceci oglądają się na ulicy
Także, TTJ nie nastwiaj się z góry bo nie wiesz co Ci pisane
