Arked napisał(a):

|
Podobnie było z Lechem przez dobre kilkanaście lat.
|
Przez trzy-cztery lata. Dodając okres kiedy było biednie i bardzo biednie to może wyjdzie z osiem lat życia z dnia na dzień, ale na pewno nie kilkanaście
Co do Łudzińskiego, hm, o nim nie było nic słychać w ogóle, więc to może kaczka dziennikarska? 25-lat, zero doświadczenia w wyższych ligach, niby te 12 bramek..ale za kogo on miałby u nas grac niby? To już chłopaki z ME i wychowankowie pewnie nie są wiele gorsi jeśli nie lepsi od niego.
-S-
u nas jacys dziennikarze puścili rok temu plotę, że koleś od RedBulla chce Lecha kupić. Ale by było.. :| dobrze, że do 2012 Rutkowski klubu nie sprzeda.