Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 14.06.2008, 13:50
napisałem, że z OE to nie podobają mi się Ślązaczki. Ty na to:

Cytat:
i dziwisz się potem, że Was na Ślasku nie kochają . Mam kumpli w Radzionkowie i Pszczynie. Wierz mi, ich koleżanki miodzio.
więc ja wyraziłem opinie o Ślązaczkach(przede wszystkim Z Ruchu, Górnika, Bytomia...itp, bo pisałem o OE). Ty wtedy skwitowałeś to zdaniem, że przez takie wypowiedzi nas (czyt. Warszawiaków) na Śląsku nie lubią. Więc niejako ma to coś wspólnego z sympatiami klubowymi(wg Twojej teorii - i właśnie ja się dziwę co to ma wspólnego z klubami)