Temat
:
Orange Ekstraklasa 2007/2008
Wyświetl pojedynczy post
-S-
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
67
14.06.2008, 13:11
Trudno to nazwać fuzją, ale taki przykład z zagranicy:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Red_Bull_Salzburg
Wklejam, aby pokazać do czego może doprowadzić zbytnia chęć zarabiania na sporcie przez biznes.
Przed ostatnie zdanie- :(
-S-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -S-
Znajdź inne posty napisane przez -S-