Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 14.06.2008, 12:58
Myślę, że najlepsi zawodnicy z drugoligowego składu pozostaliby w drużynie.

Miasto Wrocław może i chce inwestować, ale kilka milionów złotych rocznie to stanowczo za mało na potencjał jaki tkwi w tym mieście i w klubie. Dlatego jestem rozczarowany. Śląsk w takim układzie będzie w najlepszym wypadku średniakiem ligowym. A żeby żeby wypełnić kiedyś nowopowstający stadion potrzeba mocnej drużyny i walki o najwyższe cele.

Poza tym klub w rękach miasta to klub w rękach polityków. A to nie wróży dobrze Śląskowi. Moim zdaniem dużo lepiej Śląskiem zarządzałby niezależny od wyniku wyborów i doświadczony Drzymała.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)