Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 14.06.2008, 11:58
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Napisałem, przecież, że one mi do gustu nie podchodzą. A jak wiadomo, o niektórych sprawach się nie dyskutuje. Czyli myślisz, że skoro Ty pochwaliłeś dziewczyny ze Śląska, to ludzie ze Śląska pokochają Wisłę? Dziwny tok rozumowania.
Jakim cudem taki łamaniec myślowy strzelił Ci do głowy?
Mi egal, czy na Śląsku Wisełkę kochają czy nienawidzą, im pewnie też , mają swój Ruch , Górnik i całą resztę, podejrzewam, że reszta Polski prócz zgód i sympatii wisi im równo.
A to moja wina, że moi kumple mają fajne koleżanki? Co to ma wspólnego z sympatiami klubowymi?
Ostatnio edytowane przez harthausen : 14.06.2008 o godz. 12:13.