|
Arked, za to sprawiedliwe jest wyjebanie na zbity pysk wszystkich piłkarzy i trenera Śląska, którzy wywalczyli awans, bo przecierz od tych z Grodziska są słabsi. Sprawiedliwe jest zostawienie Dyskobolii i powiedzenie: "Mieliście I ligę, a teraz będzie IV i też się cieszcie". W OE bedzie prawdziwy Śląsk, który sobie w niej poradzi bez żadnych Drzymałów. Wrocław to duże miasto, sponsor sie znajdzie.
Gdyby jutro Abramowicz ogłosił, że mu się w Anglii znudziło i przenosi Chelsea do Wisły, ale żeby nie było problemu zagramy na papierach wisły nie widziałbyś problemu? Też być temu przyklaskiwał, ze wczoraj bramki strzelali Brożek z Zieńczukiem, a jutro Drogba z Lampardem, którzy nie wiadomo skąd i po co się tu wzięli?
Wrocław cały bez Drzymały.
|