harthausen napisał(a):

|
i dziwisz się potem, że Was na Ślasku nie kochają . Mam kumpli w Radzionkowie i Pszczynie. Wierz mi, ich koleżanki miodzio.
|
Napisałem, przecież, że one mi do gustu nie podchodzą. A jak wiadomo, o niektórych sprawach się nie dyskutuje. Czyli myślisz, że skoro Ty pochwaliłeś dziewczyny ze Śląska, to ludzie ze Śląska pokochają Wisłę? Dziwny tok rozumowania.