harthausen napisał(a):

|
Kijek, zadziwiasz mnie. Rozsądny inteligentny chłopak a usiłuje dyskusję sprowadzić do absurdu, może po to by później ten absurd wyśmiać.
|
Dziekuje, milutki jestes




)))))
harthausen napisał(a):

|
Pal sześć komentarze. Całe felietony , dyskusje na forum jednoznacznie świadczą o Waszym świętym przekonaniu o zdecydowanej wyższości Legii w każdym miejscu.
|
Hart, z całym szacunkiem ale znajdz mi konkretnie jeden 'felieton' w ktorym jest takie przekonanie o ktorym piszesz. bez kitu ale moze ja poprostu zagladam na jakas inna LegieLive, Legia.net, Lcp.
Bo ja znajduje felietony wrecz przeciwne.
harthausen napisał(a):

Puść farbę, chłopie, jakaś śliczna poznanianka nie dała się podejść
|
Sliczne co...?

W Poznaniu bylem raz, pol roku temu i 'najsliczniejsze' to tam byly ale warszawianki w ktorymi tam sie znajdowalem
