Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 14.06.2008, 10:55
harthausen napisał(a):Wyświetl post
Kijek, zadziwiasz mnie. Rozsądny inteligentny chłopak a usiłuje dyskusję sprowadzić do absurdu, może po to by później ten absurd wyśmiać.
Dziekuje, milutki jestes )))))

harthausen napisał(a):Wyświetl post
Pal sześć komentarze. Całe felietony , dyskusje na forum jednoznacznie świadczą o Waszym świętym przekonaniu o zdecydowanej wyższości Legii w każdym miejscu.
Hart, z całym szacunkiem ale znajdz mi konkretnie jeden 'felieton' w ktorym jest takie przekonanie o ktorym piszesz. bez kitu ale moze ja poprostu zagladam na jakas inna LegieLive, Legia.net, Lcp.

Bo ja znajduje felietony wrecz przeciwne.

harthausen napisał(a):Wyświetl post
Puść farbę, chłopie, jakaś śliczna poznanianka nie dała się podejść
Sliczne co...?
W Poznaniu bylem raz, pol roku temu i 'najsliczniejsze' to tam byly ale warszawianki w ktorymi tam sie znajdowalem
Powód: taka tam napineczka na koniec ;)
Ostatnio edytowane przez Kijek : 14.06.2008 o godz. 11:01.


uderz w puchara