Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 14.06.2008, 10:38
Kijek, zadziwiasz mnie. Rozsądny inteligentny chłopak a usiłuje dyskusję sprowadzić do absurdu, może po to by później ten absurd wyśmiać.
Pal sześć komentarze. Całe felietony , dyskusje na forum jednoznacznie świadczą o Waszym świętym przekonaniu o zdecydowanej wyższości Legii w każdym miejscu.
I nikt tego się nie przyczepia, u nas piszemy i uważamy dokładnie do samo, tylko obiekt westchnień się zmienia. Normalka, po to jest portal, po to jest forum.

Dlaczego tylko w Twoich oczach takie samo myślenie i pisanie przez kibiców z Poznania o Lechu zasługuje na potępienie i wyśmianie, nie tylko o Was czy u nich ale nawet u kogoś z boku, czyli tu? To im nie wolno?
Puść farbę, chłopie, jakaś śliczna poznanianka nie dała się podejść