ToTylkoJa napisał(a):

|
ja pamiętam słowa Rutkowskiego, kiedy to chwalił Legie. Mowil ze to główny kandydat do mistrzostwa.
|
Chwalił Legię, w kontekście tego, kto ma większe szansę na mistrza w tym sezonie.Wisła czy Legia.
Co prawda pomylił się o 14 pkt, ale jego to chyba nikt poważnie nie traktuje- a zwłaszcza poznaniacy.
Rok w rok zapowiadana jest walka o mistrza, ogromne tranfery a kończy się jak zwykle.
A trybuny pełne mimo porażek i od lat tych samych
śpiewek.