Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.06.2008, 08:46
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
ja pamiętam słowa Rutkowskiego, kiedy to chwalił Legie. Mowil ze to główny kandydat do mistrzostwa.
Chwalił Legię, w kontekście tego, kto ma większe szansę na mistrza w tym sezonie.Wisła czy Legia.
Co prawda pomylił się o 14 pkt, ale jego to chyba nikt poważnie nie traktuje- a zwłaszcza poznaniacy.
Rok w rok zapowiadana jest walka o mistrza, ogromne tranfery a kończy się jak zwykle.

A trybuny pełne mimo porażek i od lat tych samych śpiewek.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/