czy to się niektórym podoba czy nie Lech robi się (co prawda wolniej niż sobie marzą poznaniaczki) poważną siłą w naszej godnej politowania kopanej . Ta smutna ocena poziomu naszej piłeczki zawsze mnie dopada z okazji jakiejś lepszej imprezy na świecie, tym razem po meczu Holandia - Francja. Dobrze widać, gdzie niebo , gdzie ziemia a gdzie dno.
A co by to byli za właściciele , działacze i kibice klubu gdyby zakładali przeciętność albo padakę? We wszystkich klubach wierzy się i zakłada jak najlepszy efekt, to niby dlaczego lechitom tego nie wolno robić?
Tym bardziej, że solidna baza z roku na rok w tym ich Poznaniu się robi, nawet Smuda im nie przeszkodzi być coraz mocniejszym
Jeśli w mazowieckich wszelkich możliwych portalach czy forumach bez przerwy bije po oczach "Legia Miszcz" i duma z klubu to już na Wielkopolsce nie wolno? Jakąś rezerwację sobie Kijek zrobiliście?
