Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 13.06.2008, 23:12
Kijek napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, teraz juz nie bede wspomnial o "majstrze", przerzuce sie na Rutkowskiego i jego krople potu na czole na mysl o słowie "Legia"
ja pamiętam słowa Rutkowskiego, kiedy to chwalił Legie. Mowil ze to główny kandydat do mistrzostwa.