Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 13.06.2008, 21:03
nie nudzi was już to pisanie, że Lech ma iść na majstra? To nie jest już śmieszne, to sie robi po prostu jak dla mnie trochę żałosne. Co nie napisze kibic Lecha to zaraz odpowiedz w stylu, ze Lech idzie na majstra. Bym coś mocniejszego napisał, ale nie chce wszczynać dyskusji
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 13.06.2008 o godz. 21:05.