|
można krytykowac transfery Legii - i brak póki co z naszej strony - jednak trzeba przyznac,ze zarówno Kumbev,jak i Rocki czy nawet ten Hiszpan - w walce o mistrzostwo z pewnoscia Legii sie przydadzą. z tego co widze panuje u nas juz mała histeria,ale skoro kazali czekac,poczekajmy.
|