Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 13.06.2008, 19:39
Zygmunt.Król napisał(a):Wyświetl post
Zazwyczaj prawy obrońca. Jeżeli mnie pamięc nie myli to kiedyś nawet chyba strzelił bramkę Legii, ale może to był Vranjes.
Niee, Kumbev środkowy obrońcą jest.
..