Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 13.06.2008, 19:06
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym olał ten mecz z Chorwacja i go zbojkotowal ,nie beda z Nas idiotów robić .Te ku*wy mysla ze jak biedna Polska to mozna ich wy*ebac bez mydla

Popatrz, a jeszcze biedniejszym Rumunom to nawet sędzia chciał pomóc, ale jednak nie wyszło. Widziałeś jak grała reprezentacja z biednego kraju, z grającym o wszystko mistrzem świata? Jest chyba delikatna różnica z naszą skrzywdzoną przez los i wszecheuropejski spisek reprezentacją. Gdybyśmy mieli choć ułamek charakteru Rumunów, to nie byłoby płaczów nad krzywdą naszego narodu. Trzeba grać i walczyć, a nie pieprzyć farmazony.
:/