K_2 napisał(a):

|
Ja bym olał ten mecz z Chorwacja i go zbojkotowal ,nie beda z Nas idiotów robić .Te ku*wy mysla ze jak biedna Polska to mozna ich wy*ebac bez mydla
|
Popatrz, a jeszcze biedniejszym Rumunom to nawet sędzia chciał pomóc, ale jednak nie wyszło. Widziałeś jak grała reprezentacja z biednego kraju, z grającym o wszystko mistrzem świata? Jest chyba delikatna różnica z naszą skrzywdzoną przez los i wszecheuropejski spisek reprezentacją. Gdybyśmy mieli choć ułamek charakteru Rumunów, to nie byłoby płaczów nad krzywdą naszego narodu. Trzeba grać i walczyć, a nie pieprzyć farmazony.