Temat: Euro 2008
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 13.06.2008, 18:14
^^ dzięki za sprostowanie, fakt, Belgia ich oddziela. Ale dość blisko mają.

Ale jaja, Włosi gnietli I połowę i Rumunia w 54 minucie wkłada im !!!

Włosi mogą być bliżsi wylotu po II kolejce niż my.

2 minuty i 1-1 !

Nie poddadzą się łatwo.


Odpowiedz cytując