Zygmunt.Król napisał(a):

A Ty dalej o tym 93.
|
Ciekawe gdzie żeś to wyczytał we wcześniejszym moim zdaniu mistrzu. :]
Hm, nie wiem, jakoś do Kumbeva przekonania nie mam, choc ostatnią rundę miał zaiste dobrą. Powoli Dyskobolia jest rozbierana na kawałki.
Stilic przyszedł do Lecha za 600k euro. Tak podał jakis bośniacki serwis informacyjny. Więc całkiem niezła sumka jak na polskie warunki.